Zrealizowaliśmyponad 300 projektówusprawniających magazyny

Zobacz Klientów i efekty

Doświadczenie, które przynosi efekty

Agilero to marka o ponad 15-letniej historii, tworzona przez zespół doświadczonych logistyków i inżynierów IT. W ciągu wieloletniej działalności rozwinęliśmy kompetencje technologiczno-konsultingowe, które pozwalają nam realizować projekty w obszarze logistyki magazynowej i produkcyjnej w sposób efektywny, a przede wszystkim ukierunkowany na cele biznesowe naszych Klientów. Dzięki temu nasi Klienci osiągają wymierne korzyści i mierzalne efekty.

Poznaj naszych klientów

Nasze kluczowe kompetencje związane są z technologią i zaawansowanymi systemami informatycznymi klasy WMS i WES oraz dedykowanymi systemami IT dla logistyki. Jednocześnie ich integralną i kluczową częścią są kompetencje logistyczne i konsultingowe. To właśnie one pozwalają nam rozumieć biznes i optymalizować procesy, a po połączeniu ich z technologią IT, możemy skutecznie wspierać naszych Klientów w realizacji ich celów biznesowych.

Nasza filozofia: najpierw biznes i optymalizacja procesów, a dopiero na tej podstawie system IT, stanowi wyróżnik na tle konkurencji oferującej systemy do zarządzania magazynem. Na jej podstawie wypracowaliśmy unikalne na rynku polskim metody realizacji projektów: Warehouse Process Excellence i Warehouse Process Effects.

 Jak wspieramy firmy?

Warehouse Process Excellence

Optymalizacja magazynu i logistyki
nastawiona na cele biznesowe

Dopasowujemy procesy magazynowe do wymagań biznesowych: projektujemy optymalny layout magazynu, usprawniamy system pracy i zasady kooperacji pomiędzy działami firmy. Wdrażamy zoptymalizowane procesy w systemach Agilero WMS lub Agilero WES. Realizujemy doradztwo oraz optymalizację, w której system IT jest tylko narzędziem.

Sprawdź Ofertę

Warehouse Process Effects

Szybkie wdrożenia aplikacji magazynowych
dla konkretnych procesów i problemów

Dopasowujemy i integrujemy moduły IT obsługujące konkretne procesy, które nie są obecnie efektywnie obsługiwane przez nadrzędny system ERP lub WMS. Szybko i skutecznie rozwiązujemy konkretne problemy w danym obszarze, takie jak inwentaryzacja środków trwałych,  awizacja okien czasowych w magazynie czy raportowanie produkcji.

Sprawdź Rozwiązania

AGILERO fakty i liczby

Marka AGILERO obecna jest na polskim rynku od 2005 roku. Od początku specjalizujemy się w systemach IT dla logistyki, a już pierwsze systemy AGILERO zostały nagrodzone za innowacyjność:

  • 2005: nagroda „European Auto-ID Award” w Niemczech
  • 2006: medal Międzynarodowych Targów Poznańskich
  • 2007: nagroda „Innovationspreis Initiative Mittelstand” w Niemczech

W ciągu 15 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie i wykształciliśmy unikalne kompetencje technologiczno-konsultingowe korzystając również z funkcjonowania w strukturach większych organizacji:

  • prawie 300 zrealizowanych projektów w obszarze doradztwa i systemów IT dla logistyki
  • ponad 100 Klientów z kilkudziesięciu różnych branż
  • do 2017 roku w strukturach Logisys – lidera konsultingu logistycznego w Polsce
  • do 2019 roku w strukturach HUB logistics – lidera logistyki kontraktowej z Finlandii

Ciągle się rozwijamy, a od 2019 roku funkcjonujemy jako niezależny podmiot wyspecjalizowany w systemach IT i usługach ukierunkowanych na optymalizację logistyki magazynowej i produkcyjnej:

  • 2019 rok – najlepsze wyniki w dotychczasowej historii działalności
  • 2020 rok – ciągły rozwój i brak spadków pomimo pandemii koronawirusa
ikona wzrost i optymalizacja

Zespół – doświadczenie i pełne zaangażowanie

Marcin

20 lat doświadczenia w sprzedaży IT dla logisyki

+48 795 496 698

Joanna

20 lat doświadczenia
w biznesie

+48 668 591 183

Łukasz Musialski Agilero

Łukasz

20 lat doświadczenia
w konsultingu logistycznym

+48 12 352 11 95