Wierzymy w wartości
i wagę relacji w biznesie

Agilero to zespół doświadczonych logistyków i inżynierów IT, stanowiących centrum kompetencji z zakresu logistyki magazynowej i produkcyjnej. Od piętnastu lat projektujemy, doradzamy, szkolimy i optymalizujemy według najlepszych praktyk na rzecz średnich i małych przedsiębiorstw. W rezultacie ich magazyny działają sprawnie i adekwatnie do celów biznesowych, efektywnie realizując operacje w oparciu o nowoczesne systemy WMS/WES i dopasowany layout. Wierzymy, że długofalowa współpraca i dalsza optymalizacja logistyki są gwarancją ciągłego rozwoju firmy i pracowników.

4 filary

ikona audyt procesów

Doświadczenie

Nasze rozwiązania i dobre praktyki poparte są dziesiątkami lat doświadczenia w branży logistycznej, którą znamy przekrojowo, nawet z perspektywy klienta.

Nowoczesność

Śledzimy najnowsze rozwiązania i trendy, potrafimy je zaadaptować do potrzeb każdej firmy i zintegrować z innymi systemami.

Zrozumienie

Proponujemy tylko to, co jest naprawdę potrzebne, najpierw poznając dokładnie sytuację i moment, w którym znajduje się firma. Zawsze szukamy także wskaźnika zwrotu z inwestycji.

Zaangażowanie

Wierzymy w wartość bezpośrednich, serdecznych relacji, opartych na zaufaniu. We współpracy nie uznajemy dat ważności, oferując naszym partnerom biznesowym długofalowe wsparcie i konsultacje nad dalszym rozwojem.

Misja

Zespół ludzi kobieta i trzech mężczyzn pracujących w biurze

Logistyka magazynowa często kojarzy się głównie z problemami, wysokim tempem pracy, nadrabianiem zaległości i pracą w pośpiechu… Magazyn bywa miejscem chaosu, które trapią zwroty, reklamacje i niezgodności stanów asortymentu. Czasem nie wiadomo gdzie zaszła pomyłka i co powoduje opóźnienia, a stres oraz poczucie braku kontroli generują niepotrzebne napięcia w zespole. Powiedzmy sobie szczerze – logistyka nie jest łatwa. Bez odpowiedniej wiedzy trudno zlokalizować źródło problemów, nie mówiąc już o zaplanowaniu skutecznych rozwiązań.

Naszą misją jest pomoc w zorganizowaniu efektywnego magazynu, który bezproblemowo współpracuje z pozostałymi działami i modelowo obsługuje klientów końcowych. Aby tego dokonać, przeprowadzamy konieczne zmiany systemowe, a przede wszystkim edukujemy. Chcemy, żeby logistyka tak bardzo kojarzyła Ci się ze spokojem, kontrolą i płynnością, że całkiem o niej zapomnisz i zajmiesz się innymi zadaniami w firmie. Zanim jednak dojdziemy do tego punktu, przeprowadzimy Cię przez proces zmiany przyjaźnie i z pełną klarownością. Po partnersku.

Team

Marcin Zychowicz

Szef sprzedaży

Od 20 lat zajmuje się ekspercką sprzedażą systemów IT dla logistyki. Doświadczenie zdobywał u liderów branży, m.in. Quantum Software, Transporeon, Marketplanet, Mantis czy Dataconsult. W Agilero odpowiedzialny jest za rozwój produktów oraz sprzedaż systemów IT i konsulting logistyczny. Aktywny pasjonat kolarstwa grawitacyjnego (DH).

Kazimierz Grabowski

 Konsultant Logistyczny

18 lat doświadczenia w optymalizacji i modernizacji procesów logistycznych, wdrażaniu rozwiązań IT oraz budowie, uruchamianiu i nadzorowaniu pracy magazynów. Jego głównymi obowiązkami w Agilero są projektowanie magazynów i procesów, a także prowadzenie projektów. Prywatnie szczęśliwy tata czwórki dzieci.

Joanna Dyląg

Partner zarządzający

Od początku kariery zawodowej związana z zarządzaniem na różnych szczeblach firm. W Agilero obecna od 2013 roku, początkowo jako szef zespołów konsultingowych i wdrożeniowych, a od 2019 roku również jako współwłaściciel i prezes spółki. Współtwórca sukcesu marki, a zarazem twardo stąpający po ziemi manager, skutecznie łączący cele spółki z rozwojem osobistym pracowników.

Zdjęcie Łukasz Musialski

Łukasz Musialski

Współwłaściciel

Jeden z czołowych polskich konsultantów logistycznych. Współzałożyciel marki Logisys i filozofii wdrożenia „Agilero Warehouse Process Excellence”. Pracował m.in. przy projektach dla: Kulczyk Tradex, Żabka Polska, Empik, TIM S.A., Iglotex, Marketing Investment Group, Toya. Absolwent Wydziału Fizyki i Techniki Jądrowej AGH i Mistrz Polski w piłkarzykach logistyków.