+48 795 496 698

Agilero Blog

Komunikat o utworzeniu podmiotu Agilero Sp. z o. o.

W związku z intensywnym rozwojem usług projektowania i wdrażania rozwiązań IT do zarządzania procesami magazynowymi, chcielibyśmy poinformować, że z dniem 01.04.2019 r. Agilero Sp. z o.o.  przejmuje obsługę klientów oraz prawa związane z  z oferowanymi usługami IT prowadzonymi pod marką Agilero (należącą uprzednio do HUB logistics Sp. z o.o.).

Co to oznacza dla naszych klientów?

  • Operacyjnie – w zakresie bieżącej współpracy – nic się nie zmienia. Zarówno zespół Agilero, lokalizacja, sposób działania, jak i osoby kontaktowe pozostają bez zmian.
  • Formalnie – jedyną konsekwencją jest wyrażenie po stronie klientów zgody na cesję umowy, aby móc zachować ciągłość świadczeń i licencji.
  • Perspektywicznie – zmiana daje nam możliwość specjalizacji i rozwoju w zakresie rozwiązań IT dla logistyki, co – jak jesteśmy przekonani – pozwoli nam dostarczać naszym klientom usługi o jeszcze wyższej wartości niż dotychczas oraz budować silniejsze relacje partnerskie we wspomnianym segmencie działania.

„Zdecydowaliśmy się na wyodrębnienie niezależnej spółki Agilero, ponieważ widzimy w takim modelu więcej szans i możliwości na rozwój kompetencji oraz metodyki działania. Chcemy inwestować w technologie w ścisłej relacji z optymalizacją procesów magazynowych, dlatego obraliśmy kierunek – specjalizacja” – komentuje Joanna Dyląg, prezes zarządu Agilero Sp. z o.o., wcześniej wieloletnia szefowa tej części przedsiębiorstwa.

Każda firma z sektora małych i średnich przedsiębiorstw powinna mieć dostęp do najlepszego logistycznego know-how za rozsądną cenę. Dzięki temu można budować szczupłe organizacje i realizować procesy skutecznie – tak, jak robią to najbardziej efektywne firmy. Te wartości stoją u podstaw firmy Agilero Sp. z o.o.

HUB Logistics pozostaje specjalizowanym operatorem logistycznym z działem konsultingu logistycznego, znanym pod marką Logisys.

W przypadku pytań lub chęci uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z Joanną Dyląg:

joanna.dylag@agilero.pl

+48 668 591 183

Patrzymy w przyszłość i czekamy na nowe wyzwania!

 

Joanna Dyląg, Bartosz Jacyna, Łukasz Musialski

Agilero Sp. z o.o.

 

Dane spółki:

AGILERO Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, adres: ul.  Ostatnia, nr 1C, Kraków, kod pocztowy: 31-444, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 0000428352, NIP: 6793083951, Regon: 0000428352.

Udostępnij wpis


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *